Dzień Dziecka z Guzikiem

Zapraszamy na Dzień Dziecka z Guzikiem. Zabawa dla całej rodziny. wszak, każdy z nas ma w sobie coś z dziecka. Przyjdź ze swoimi pociechami i wspólnie bawcie z nami na jednej z plenerowych gier planszowych. Czekamy na was w  Parku Miejskiego w Andrychowie od godz. 11:00.

Gry planszowe w Parku Miejskim

Zapraszamy na Majówkę z Guzikiem. Tym razem w plenerze, na terenie Parku Miejskiego w Andrychowie. Do dyspozycji wszystkich gości plenerowy gamesroom z najpopularniejszymi tytułami. Oczywiście nasza przemiła załoga wytłumaczy zasady każdej gry.

Noc gier planszowych 12.04.2019

Wiosenna noc gier planszowych już wkrótce. Tydzień przed świątecznym obżarstwem ulubiona przez was comiesięczna impreza wjeżdża z impetem! Przybywajcie tłumnie ze znajomymi, rodziną lub rybkami akwariowymi.

Planszowanie z Guzikiem

W każdą środę, powtarzamy: w KAŻDĄ środę od godziny 16:00 do 22:00 w naszej bibliotece odbywa się planszowanie. Cykliczna impreza na którą wstęp jest wolny i wskazany dla wszystkich. Jeszcze więcej gier planszowych. Nie masz z kim zagrać w domu lub wśród znajomych? Nic się nie martw. W środę na 100% znajdziesz chetnych do rozgrywki.

Siedziba

  • ul. Krakowska 83
    34-120 Andrychów

Godziny otwarcia

Pon 08:00 - 16:30
Wt - Pt 14:00 - 22:00