Gry planszowe w Parku Miejskim

Zapraszamy na Majówkę z Guzikiem. Tym razem w plenerze, na terenie Parku Miejskiego w Andrychowie. Do dyspozycji wszystkich gości plenerowy gamesroom z najpopularniejszymi tytułami. Oczywiście nasza przemiła załoga wytłumaczy zasady każdej gry.

Noc gier planszowych 12.04.2019

Wiosenna noc gier planszowych już wkrótce. Tydzień przed świątecznym obżarstwem ulubiona przez was comiesięczna impreza wjeżdża z impetem! Przybywajcie tłumnie ze znajomymi, rodziną lub rybkami akwariowymi.

Planszowanie z Guzikiem

W każdą środę, powtarzamy: w KAŻDĄ środę od godziny 16:00 do 22:00 w naszej bibliotece odbywa się planszowanie. Cykliczna impreza na którą wstęp jest wolny i wskazany dla wszystkich. Jeszcze więcej gier planszowych. Nie masz z kim zagrać w domu lub wśród znajomych? Nic się nie martw. W środę na 100% znajdziesz chetnych do rozgrywki.

Walentynkowa noc gier planszowych

14 lutego dzień zakochanych, a już na następny dzień startuje nasza Walentynkowa noc z grami planszowymi. Nie ważne czy znalazłeś już swoją drugą połówkę, czy ciągle jej szukasz, u nas wszyscy będą się bawić wyśmienicie. Ale tradycji musi stać się zadość, więc specjalnie dla was z okazji św. Walentego będziemy promować gry dla par oraz gry jakby to nazwać -  "frywolne"...

Premiera DKF

Jak wicie nasza biblioteka to nie tylko gry planszowe. To również gry bitewne, karciane, sesje RPG, gry wyobraźni jak również warsztaty. Tym razem nasza biblioteka poszerza swoją ofertę o kino. Tak, właśnie o kino w postaci Dyskusyjnego Klubu Filmowego.

Więcej artykułów…

Siedziba

  • ul. Krakowska 83
    34-120 Andrychów

Godziny otwarcia

Pon - Pt 14:00 - 22:00
Sobota 11:00 - 22:00