Niezapomniane urodziny

Chcesz, żeby Twoje dziecko miało magiczne urodziny?
Zorganizuj je u nas! Wyprawimy mu imprezę na dowolny temat i gwarantujemy niezapomnianą rozrywkę! Wiek solenizanta nie ma znaczenia. Nie ma limitu wieku w którym należy obchodzić urodziny. Najważniejsza jest dobra zabawa i czas spędzony wspólnie ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną.

Urodziny odbywają się na dużej, specjalnie do tego celu udekorowanej sali zgodnie z wybranym stylem. Impreza w całości jest animowana przez naszą obsługę. W porozumieniu z  rodzicami/opiekunami przygotowujemy indywidualny scenariusz imprezy urodzinowej w wybranym stylu z odpowiednią oprawą muzyczną (np. gwiezdne wojny, piraci, dziki zachód, transformersy, angry birds, jednorożce, bal księżniczek, piłkarze, hot wheels, gwiazda pop, gwizada rocka, pokemon, Kubuś Puchatek, superbohaterowie itp.)

Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę w dowolnym nawet najbardziej szalonym stylu.

Każdy scenariusz jest dopasowany do preferencji solenizanta oraz jego gości tak by nikt podczas urodzin się nie nudził, a czas spędzony w naszej bibliotece był w całości wypełniony zabawą i śmiechem. Dokładamy wszelkich starań by każde urodziny były unikatowe i by solenizant poczuł się wyjątkowo w tym szczególnym dla niego dniu.

Scenariusz zabawy może zawierać:
- zabawy ruchowe (dopasowane do stylu urodzin),
- dyskoteka z balonami,
- warsztaty plastyczne i kreatywne (dopasowane do stylu urodzin),
- quizy i teleturnieje (dopasowane do stylu urodzin),
- gry planszowe (do wyboru z naszej biblioteki, ponad 500 tytułów),
- gry plenerowe,
- bezpieczna strzelnica,
- karaoke,

PRZYKŁADOWE SCENARIUSZE

scenariusz "Bal księżniczek" scenariusz "Gwiezdne wojny"
1. warsztaty plastyczne - zrób koronę cz.1 1. teleturniej "W odległej galaktyce"
2. przerwa muzyczna - dyskoteka 2. przerwa muzyczna - dyskoteka,
3. tort, życzenia, 3. warsztaty plastyczne - zbuduj swojego szturmowca cz.1
4. zabawa ruchowa :"Prawdziwa królewna" 4. tort, życzenia
5. przerwa muzyczna - dyskoteka 5. bezpieczna strzelnica
6. teleturniej "Królewny świata" 6. przerwa muzyczna - dyskoteka
7. przerwa na ciepły posiłek - pizza 7. zabawa ruchowa "Lord Vader"
8. warsztaty plastyczne - zrób koronę cz. 2 8. przerwa na ciepły posiłek (tosty)
9. zabawa ruchowa "Parada księżniczek" 9. przerwa muzyczna - dyskoteka
10. przerwa muzyczna - dyskoteka 10. warsztaty plastyczne - zbuduj swojego szturmowca cz.2
11. gra planszowa "Śpiące królewny" 11. gra plenerowa "Bitwa o galaktykę"

Wszystkie prace plastyczno-kreatywne dzieci zabierają ze soba do domu jako pamiątkę urodzinową. Dodatkowo zapewniamy w pełni wyposażoną kuchnię (lodówka, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, toster i opiekacz). Dla rodziców chcących pozostać na urodzinach zapewniamy oddzielne stoliki, kawa i herbata bez ograniczeń. Ponadto zapewniamy talerzyki, kubeczki i sztućce.

Jako dodatkowa opcję można zamówić piniatę wypełnioną smakołykami oraz pamiątkowy film.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i świetną zabawę!

Więcej informacji oraz rezerwacja terminów pon numerem telefonu: 570 710 003