Rozgrywki

Mimo że granie w gry w rodzinnym gronie jest bardzo przyjemne, niezapomniane wrażenia dostarczy wam tylko udział w turnieju. Po rodzinie można spodziewać się wszytkiego, ale czego spodziewać sią po nieznajomym, naprzeciwko którego usiądziesz po raz pierwszy? Jaka jest jego taktyka? Będzie grał defensywnie, czy przypuści atak z pełną siła? Jest tylko jeden sposób żeby się przekonać.
 
W naszej bibliotece odbywają się regularne turnieje oraz spotkania graczy w poniższe gry lub systemy. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Każdy może spróbować swoich sił w turnieju, nawet totalny nowicjusz. Każdą grę tłumaczymy oraz wypożyczamy niezbędne elementy (talie, figurki, kości it.). Dzięki temu każdy może sam sprawdzić czy dana gra mu odpowiada bez ponoszenia kosztów z tym związanych
 
Nasza biblioteka prowadzi sprzedaż wszystkich wymienionych poniżej gier oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, możecie śmiało pytać naszych bibliotekarzy o poradę. Dodatkowo, każdy uczestnik turnieju otrzymuje nagrody fundowane przez nasza biblioteke, bez względu na miejsce, które zajmie.
 
 

Zbliżające się turnieje

24 września 2019

Pokemon TCG

zapisy: 16:30, start: 17:00. format: standard, rundy: swiss, wpisowe: 8zł, nagrody: za każdych dwóch uczestników booster do puli draftowej po turnieju plus booster od Guzika.
26 września 2019

Magic The Gathering

zapisy: 16:30, start: 17:00, format: standard, rundy: swiss, wpisowe: 7zł, nagrody: za każdych dwóch uczestników booster do puli draftowej po turnieju plus booster od Guzika.
27 września 2019

Star Wars Przeznaczenie

zapisy: 17:30, start: 18:00, format: standard, rundy: swiss, wpisowe: 6zł, nagrody: za każdych dwóch uczestników booster do puli draftowej po turnieju plus booster od Guzika.

Siedziba

  • ul. Krakowska 83
    34-120 Andrychów

Godziny otwarcia

Pon 08:00 - 16:30
Wt - Pt 14:00 - 22:00