Rozgrywki

Mimo że granie w gry w rodzinnym gronie jest bardzo przyjemne, niezapomniane wrażenia dostarczy wam tylko udział w turnieju. Po rodzinie można spodziewać się wszytkiego, ale czego spodziewać sią po nieznajomym, naprzeciwko którego usiądziesz po raz pierwszy? Jaka jest jego taktyka? Będzie grał defensywnie, czy przypuści atak z pełną siła? Jest tylko jeden sposób żeby się przekonać.
 
W naszej bibliotece odbywają się regularne turnieje oraz spotkania graczy w poniższe gry lub systemy. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Każdy może spróbować swoich sił w turnieju, nawet totalny nowicjusz. Każdą grę tłumaczymy oraz wypożyczamy niezbędne elementy (talie, figurki, kości it.). Dzięki temu każdy może sam sprawdzić czy dana gra mu odpowiada bez ponoszenia kosztów z tym związanych
 
Nasza biblioteka prowadzi sprzedaż wszystkich wymienionych poniżej gier oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, możecie śmiało pytać naszych bibliotekarzy o poradę. Dodatkowo, każdy uczestnik turnieju otrzymuje nagrody fundowane przez nasza biblioteke, bez względu na miejsce, które zajmie.
 
 

Zbliżające się turnieje

11 Marca 2020

Neuroshima HEX!

zapisy: 17:30, start: 18:00 format: standard, rundy: swiss, wpisowe: 5zł, nagrody: w zależności od zajętego miejsca każdych z uczestników otrzyma punkty ligowe, plus promki dla najlepszych graczy.
13 Marca 2020

Ths Suits

zapisy: 17:30, start: 18:00, format: standard, rundy: swiss, wpisowe: 5zł, nagrody: w zależności od zajętego miejsca każdych z uczestników otrzyma punkty ligowe, które będzie mógł wymienić na nagrody.
14 Marca 2020

Warmachine & Hordes

zapisy: 14:30, start: 15:00, format: standard, rundy: swiss, wpisowe: 10zł, nagrody: za każdego z uczestników booster do puli draftowej po turnieju.

Siedziba

  • ul. Beskidzka 65A
    34-120 Sułkowice

Godziny otwarcia

Pon. nieczynne
Wt. Czw. 08:00 - 16:30
Śr. Pt. 08:00 - 22:00
Sob. 14:00 - 22:00