Zagrajmy w

Star Wars: Przeznaczenie

W grze Star Wars: Przeznaczenie przejmiecie kontrolę nad najpopularniejszymi postaciami uniwersum Gwiezdnych Wojen i weźmiecie udział w pojedynku, którego stawką jest los galaktyki. Do walki wykorzystywać będziecie miecze świetlne, blastery oraz inne elementy wyposażenia, które reprezentowane są przez specjalne kości. Pojedynek pomiędzy potężnymi bohaterami i złoczyńcami trwa do momentu, gdy na polu bitwy pozostanie tylko jedna drużyna.

Jak zacząć?

By móc zagrać potrzebujesz talii kart. Każda talia składa się dokładnie z 30 kart oraz wybrane przez ciebie postacie, które będą tworzyć drużynę. Do wyboru są praktycznie wszystkie postaci znane z filmów, seriali i komiksów. Dodatkowo, musisz się opowiedzieć po jednej ze stron konfliktu: bohaterzy lub złoczyńcy. Talię taką możesz wypożyczyć w naszej bibliotece i śmiało rozegrać swoje pierwsze potyczki, lub nawet turniej. Oczywiście wszystkie zasady tłumaczymy na miejscu.

Jeżeli gra przypadnie ci do gustu zachęcamy do zakupu wybranego zestawu startowego. Gra Gwiezdne Wojny Przeznaczenie jest gra kolekcjonerską, oznacza to, żę nie tylko będziesz grał ale również, a może przede wszystkim kolekcjonował karty i kostki. Sposobów na powiększenie swojej kolekcji jest kilka. Pierwszy i najprostszy to zakup zestawów dodatkowych (boosterów). Drugi, najbardziej ekscytujący to udział w turniejach i otrzymywanie nagród w postaci kart. Trzecie to wymiana kart pomiędzy graczami.

Liga Star Wars: Przeznaczenie

W naszej bibliotece jest zorganizowana liga do której może się zapisać każdy gracz. Liga podzielona jest na sezony. Sezon zimowy, wiosenny, letni i jesienny. Dodatkowo liga podzielona jest na dwie dywizje: Juniorzy (gracze którzy nie ukończyli 14 roku życia) oraz Seniorzy (gracze powyżej 14 roku życia).Uczestnicy ligi otrzymują punkty ligowe za udział w turniejach, za wykonywane wyzwania, pojedynki oraz za aktywne promowanie gry. Na zakończenie każdego sezonu gracze sa nagradzani zastawami dodatkowymi. Oczywiście im wyższa pozycja tym więcej nagród :)

Sezon zimowy 2018/2019 - wyniki końcowe

pozycja gracz punkty