Zagrajmy w

Dice Masters


Lubisz super-bohaterów? Jesteś zarówno fanem Marvela jak i DC, lecz wszystkie gry zmuszają Cię do wyboru pomiędzy jedną a drugą stroną? Już nie będziesz musiał wybierać, będziesz mógł stworzyć armię, w której będzie się znajdował zarówno Joker jak i Spider Man! Jeśli wciąż uważasz, że to za mało, w grze możesz zobaczyć też postacie z uniwersów takich jak Wojownicze Żółwie Ninja, Dungeons & Dragons, Yu-Gi-Oh! i Warhammer 40.000.

Dice Masters jest to dynamiczna gra kościana dla 2 graczy gdzie bohaterowie, przestępcy i kreatury z różnych uniwersów walczą na śmierć i życie. Każdy z graczy tworzy swoją drużynę składającą się 8 postaci. I co najważniejsze, możesz dowolnie mieszać uniwersa, a nawet łączyć złoczyńców i bohaterów w jednej drużynie.

Jak zacząć?

Zasady gry sa bardzo proste i intuicyjne. Wszystko co jest potrzebne by zacząć grę to 8 postaci i 20 kostek. Oczywiście można taki zestaw u nas wypożyczyć by spróbować własnych sił. Gdy uznasz, że jest to gra w którą chcesz zainwestować masz kilka opcji zakupowych. Pierwsza to zakup startera w którym znajdziesz wszystko co potrzebne by zacząć swoją przygodę w kostkowym świecie.

Siedziba

  • ul. Krakowska 83
    34-120 Andrychów

Godziny otwarcia

Pon 08:00 - 16:30
Wt - Pt 14:00 - 22:00