Zagrajmy w

Pokemon TCG


Któż z nas nie zna tych sympatycznych stworków? Pokemony! Tak, bo o nich tutaj mowa. Oprócz kreskówek, filmów oraz aplikacji Pokemon GO istnieje również gra karciana Pokemon TCG. Każdy z graczy wciela się w trenera pokemonów, tworzy własną talię w której ma swoje ulubione pokemony i walczy z innymi trenerami o zwycięstwo. Każdy może spróbować swoich sił w tej niesamowitej grze karcianej, która od ponad dziesięciu lat gości na stołach graczy na całym świecie. W grę w powodzeniem mogą już grać dzieci od 6 roku życia. Zasady są bardzo intuicyjne i nie sprawiają żadnych problemów nawet początkującym graczom. A czy Pokemony to gra tylko dla dzieci? Absolutnie, nie!

Gra Pokemon TCG jest grą w całości  w języku angielskim. Podstawowa wiedza w tym zakresie jest wymagana by móc grać. Jednak teksty na kartach sa bardzo prosto sformułowane i każdemu kto zna choć podstawy języka angielskiego nie powinny sprawić problemu.

Jak zacząć?

Zasady gry są bardzo proste i intuicyjne. Wszystko co jest potrzebne by zacząć grę to talia 60 kart. Oczywiście można taką talię u nas wypożyczyć by spróbować własnych sił. Najlepiej odwiedzić nas podczas turnieju gdzie bardzo szczegółowo i dokładnie tłumaczymy jak się w to gra. Następnym krokiem powinien być udział w turnieju. Bez obaw nie jest to trudne. Każdemu poczatkującemu trenerowi wypożyczamy nieodpłatnie talię na turniej. Podczas turnieju gracze nabywają nowych umiejętności, uczą się gry na żywo, a nie z instrukcji. Oczywiście na zakończenie turnieju każdy z graczy otrzymuje nagrody w postaci kart. dzięki czemu nasza kolekcja bardzo szybko się rozrośnie i będziemy w stanie samodzielnie zbudować swoją talię. Można oczywiście nabyć u nas gotową talię turniejową, którą śmiało można pokonać każdego, nawet doświadczonego gracza. A potem nie pozostaje nam nic innego jak grac, grać i grać...

Siedziba

  • ul. Beskidzka 65A
    34-120 Sułkowice

Godziny otwarcia

Pon.-Wt. 08:00 - 16:30
Śr. 08:00 - 22:00
Czw. 08:00 - 16:30
Pt. 08:00 - 22:00