Zagrajmy w

the Suits

W grze karcianej the Suits wybieracie jedną z dostępnych postaci (obecnie jest ich 15) i staracie sie pokonać swojego przeciwnika. Każda postać posiada własną unikatową talię kart. Używając sprytu, taktyki oraz przy odrobinie szczęścia masz szansę na zwycięstwo. The Suits to szybka dwuosobowa gra karciana nasycona klimatem oraz wzbudzająca bardzo duże emocje przy stoliku.

Jak zacząć?

Tutaj sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy nas odwiedzić i wypożyczyć jeden z dostępnych sezonów. Obecnie dostępne są trzy sezony, a w każdym z nich pięć postaci do wyboru. Postaci z poszczególnych sezonów można ze sobą dowolnie łączyć. możecie również poprosić o wytłumaczenie gry i próbną rozgrywkę na miejscu.

the Suits w naszej bibliotece

W naszej bibliotece odbywają się regularne turnieje. Jest to najlepszy sposób na poznanie gry oraz niepowtarzalna okazja na zdobycie wyjątkowych nagród. Dodatkowo gracze podczas turniejów zdobywają punkty ligowe, które na zakończenie sezonu moga wymienić na wybrane przez siebie nagrody.  By wziąć udział w turnieju nie trzeba posiadac własnej talii - można ja u nas wypożyczyć na czas turnieju.

Siedziba

  • ul. Beskidzka 65A
    34-120 Sułkowice

Godziny otwarcia

Pon. - Czw. 9:00 - 17:00
Pt. 9:00 - 20:00
Sob. nieczynne
Nd. nieczynne