Rozgrywki

Mimo że granie w gry w rodzinnym gronie jest bardzo przyjemne, niezapomniane wrażenia dostarczy wam tylko udział w turnieju. Po rodzinie można spodziewać się wszytkiego, ale czego spodziewać sią po nieznajomym, naprzeciwko którego usiądziesz po raz pierwszy? Jaka jest jego taktyka? Będzie grał defensywnie, czy przypuści atak z pełną siła? Jest tylko jeden sposób żeby się przekonać.
 
W naszej bibliotece odbywają się regularne turnieje oraz spotkania graczy w poniższe gry lub systemy. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Każdy może spróbować swoich sił w turnieju, nawet totalny nowicjusz. Każdą grę tłumaczymy oraz wypożyczamy niezbędne elementy (talie, figurki, kości it.). Dzięki temu każdy może sam sprawdzić czy dana gra mu odpowiada bez ponoszenia kosztów z tym związanych
 
Nasza biblioteka prowadzi sprzedaż wszystkich wymienionych poniżej gier oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, możecie śmiało pytać naszych bibliotekarzy o poradę. Dodatkowo, każdy uczestnik turnieju otrzymuje nagrody fundowane przez nasza bibliotekę, bez względu na miejsce, które zajmie.
 
r wow
 

Zbliżające się wydarzenia

9 czerwca 2020

Planszówki z Guzikiem

START: 16:30, WPISOWE: 0zł, Wpadnij z przyjaciółmi pograć w planszówki! Zagraj w klasyki, lub poznaj nowe tytuły. Nasza załoga wyjaśni wam zasady, żebyście mogli skupić się na graniu.
11 czerwca 2021

turniej Key Forge

ZAPISY: 16:30, start: 17:00, RUNDY: swiss, WPISOWE: 10zł, NAGRODY: punkty ligowe oraz akcesoria do gry Key Forge

Siedziba

  • ul. Beskidzka 65A
    34-120 Sułkowice

Godziny otwarcia

 

Pon. - Wt. 10:00 - 18:00
Śr. 16:00 - 21:00
Czw. 10:00 - 18:00
Pt. 15:00 - 22:00