Zagrajmy w

Warmachine & Hordes

W Warmachine & Hordes ziemia drży, gdy z tempem rozpędzonej lokomotywy ścierają się w walce sześciotonowe automaty z potężnymi ziejącymi rządzą krwi bestiami, a działa plujące ołowiem rozrywają z łatwością stalowe pancerze oraz potężne cielska pokryte futrem, łuskami lub grubą na kilka cali zbroją. Ponadto magiczne burze, szalejące na polach bitew Żelaznych Królestw, sprawiają, że nawet bogowie nie ośmielają się brać w nich udziału! To szybka, brutalna gra bitewna, w której nie ma miejsca dla ostrożnych graczy. Tu liczy się przede wszystkim odwaga, agresywny styl gry i oczywiście łut szczęścia.

Jak zacząć?

By móc zasiąść do rozgrywki potrzebna jest Ci armia. Możesz ja oczywiście u nas wypożyczyć by móc spróbować swoich sił w tej bezlitosnej grze. To od twojego zmysłu taktycznego oraz obranej strategii będzie zależał wynik starcia. Jeżeli uznasz, że to jest to, kolejnym krokiem powinien być wybór armii. Do wyboru jest klika armii Warmachine oraz kilka armii Hordes. Sam zdecyduj czy wolisz wcieliś się w warcastera i dowodzić potężnymi warjackami czy wolisz bardziej stać się warlockiem i ujarzmiać potężne bestie. Wybór nie jest prosty, ale na coś trzeba się zdecydować. Oczywiście służymy fachową pomocą w doborze pierwszej armii.

Warmachine & Hordes w naszej bibliotece

W naszej bibliotece odbywają się regularne spotkania graczy oraz turnieje. W każdy piątek od godz. 17:00 gości u nas ten niesamowity bitewniak. Nie ma się co bać udziału w turniejach. To dzieki nim bardzo szybko można zdobyć niezbędne doświadczenie. Ponadto bardziej doświadczeni gracze zawsze służą radą. Dodatkowo pokazujemy i uczymy jak skleić i pomalować swoje modele. Morzecie swobodnie korzystać z farb, które udostępniamy do malowania.