Zagrajmy w

World of Warcraft: TCG

TCG logo

W grze World of Warcraft przejmiecie kontrolę nad najpopularniejszymi postaciami uniwersum Warcrafta i weźmiecie udział w pojedynku, którego stawką jest los Azeroth. Do walki wykorzystywać będziecie potężne umiejętności waszych herosów, licznych sprzymieżeńców oraz różne elementy wyposażenia, które reprezentowane są przez karty. Pojedynek pomiędzy potężnymi herosami trwa do momentu, gdy na polu bitwy pozostanie tylko jeden z nich.

Jak zacząć?

By móc zagrać potrzebujesz talii kart. Każda talia składa się z co najmniej 60 kart oraz wybranego przez ciebie herosa. Każdy z herosów ma swoją klasę, która determinuje styl gry. Dodatkowo, musisz się opowiedzieć po jednej ze stron konfliktu: Hordy lub Aliantów. Talię taką możesz wypożyczyć w naszej bibliotece i śmiało rozegrać swoje pierwsze potyczki, lub nawet turniej. Oczywiście wszystkie zasady tłumaczymy na miejscu.

World of Warcraft w naszej bibliotece

Jeżeli gra przypadnie ci do gustu zachęcamy do zakupu zestawu startowego. W którym znajdziesz 30 kart dedykowanych wybranemu bohaterowi, 2 boostery oraz kompletną instrukcję gry. Gra World of Warcraft TCG jest gra kolekcjonerską, oznacza to, że nie tylko będziesz grał ale również, a może przede wszystkim kolekcjonował karty. Sposobów na powiększenie swojej kolekcji jest kilka. Pierwszy i najprostszy to zakup zestawów dodatkowych (boosterów). Drugi, najbardziej ekscytujący to udział w turniejach i otrzymywanie nagród w postaci kart. Trzecie to wymiana kart pomiędzy graczami.

world of warcraft battle for azeroth