LEGO - kreatywne budowanie

Każdy z nas bawiła się kiedyś klockami. Niektórzy robią to nadal. I bardzo dobrze. Nic tak nie rozwija wyobraźni przestrzennej i kreatywności jak budowanie z klocków. Jednak kreatywne budowanie, które proponujemy różni się od zwykłego budowania. Dzięki tym warsztatom Twoje dziecko jak również i Ty nauczysz się jak budować bez instrukcji. Jak robić to szybko, efektywnie i oczywiście bawiąc się przy tym.

Warsztaty kreatywne

 

Chcesz rozwinąć drzemiącą w Tobie kreatywność? Chcesz by Twoje dziecko poszerzyło swoje horyzonty? Chcesz by życie wokół Ciebie stało się ciekawsze i bardziej inspirujące? Masz już dość wkradającej się w Twoje życie nudy i rutyny? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś – tak, znaczy to, że Warsztaty kreatywności to coś dla Ciebie lub Twojego dziecka.

Zaprojektujmy grę

Granie w gry planszowe to przyjemność. Jednak jeszcze większą przyjemność może nam sprawić stworzenie własnej gry. Uczucie gdy pokazujemy swoje dzieło swoim znajomym lub rodzinie i zasiadamy do gry – bezcenne. Warsztaty tworzenia gier planszowych są właśnie dla tych graczy, którzy chcą przekuć swoje pomysły w działającą grę.

Papercraft - papierowa zabawa

Papier jest jednym z najpowszechniejszych materiałów z jakim spotykamy się na co dzień. No właśnie kartka papieru. Zdawałoby się, że jest to zwykła rzecz. Można na niej coś napisać, narysować, wydrukować lub zawinąc w nią kanapkę. A właśnie z tej kartki papieru mogą powstać niesamowity modele i przedmioty codziennego użytku.

Origami - magia z papieru

Sztuka składania papieru jest jedną z najstarszych form sztuki. Dzięki niej możesz przenieść się do malowniczego Państwa Środka i odnajdź wewnętrzny spokój tworząc misterne papierowe figurki. Origami uczy nie tylko jak składać papier, ale również cierpliwości, dokładności i wytrwałości. Origami przeznaczone jest dla osób w każdym wieku. Od najmłodszych pociech po seniorów.

Siedziba

  • ul. Beskidzka 65A
    34-120 Sułkowice

Godziny otwarcia

 

Pon. - Wt. 10:00 - 18:00
Śr. 16:00 - 21:00
Czw. 10:00 - 18:00
Pt. 15:00 - 22:00