Origami - magia z papieru

Sztuka składania papieru jest jedną z najstarszych form sztuki. Dzięki niej możesz przenieść się do malowniczego Państwa Środka i odnajdź wewnętrzny spokój tworząc misterne papierowe figurki. Origami uczy nie tylko jak składać papier, ale również cierpliwości, dokładności i wytrwałości. Origami przeznaczone jest dla osób w każdym wieku. Od najmłodszych pociech po seniorów.

Zapraszamy wszystkich na warsztaty składania papieru. Bez użycia nożyczek i kleju, każdy będzie mógł wyczarować papierowy świat. Zajęcia są prowadzone dla osób, które dopiero poznają tajniki tej sztuki, jak również dla doświadczonych osób. Do warsztatów można się dołączyć w dowolnym momencie. Zajęcia są prowadzone w małych grupach 3-5 osób. Tak, by każdy z uczestników mógł jak najwięcej wynieść z warsztatów, jak również by prowadzący mógł poświęcić jak najwięcej uwagi każdemu uczestnikowi.

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały czyli orginalny papier do origami. Wszystkie złozone figury uczestnicy mogą zabrać do domu by pochwlić się znajomym lub rodzinie.

Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 570 710 003 lub osobiście w siedzibie biblioteki.

Siedziba

  • ul. Beskidzka 65A
    34-120 Sułkowice

Godziny otwarcia

 

Pon. - Wt. 10:00 - 18:00
Śr. 16:00 - 21:00
Czw. 10:00 - 18:00
Pt. 15:00 - 22:00