Papercraft - papierowa zabawa

Papier jest jednym z najpowszechniejszych materiałów z jakim spotykamy się na co dzień. No właśnie kartka papieru. Zdawałoby się, że jest to zwykła rzecz. Można na niej coś napisać, narysować, wydrukować lub zawinąc w nią kanapkę. A właśnie z tej kartki papieru mogą powstać niesamowity modele i przedmioty codziennego użytku.

Papercraft czyli modelarstwo z papieru to coraz bardziej popularne hobby na świecie. Dzięki niemu można tworzyć wszystko co nam tylko przyjdzie do głowy. Od prostych modeli geometrycznych po modele pojazdów, samolotów, okrętów, aż po postacie z ulubionych filmów i bajek. Warsztaty papercraft są skierowane do osób, które chcą wyjść poza schemat gotowych modeli dostępnych w sklepach. Dla tych, którzy chcą tworzyć własne modele. To wałaśnie tutaj nauczysz się jak przygotować siatkę modelu, jak go połączyć i uformować i oczywiście jak pomalować.

Zajęcia są prowadzone w trzech grupach wiekowych: dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały (karton, papier, klej, nożyczki, farby itp.)

Zapraszamy serdecznie do zapisów pod numerem telefonu 570 710 003 lub osobiście w siedzibie biblioteki.

Siedziba

  • ul. Beskidzka 65A
    34-120 Sułkowice

Godziny otwarcia

 

Pon. - Wt. 10:00 - 18:00
Śr. 16:00 - 21:00
Czw. 10:00 - 18:00
Pt. 15:00 - 22:00