LEGO - kreatywne budowanie

Każdy z nas bawiła się kiedyś klockami. Niektórzy robią to nadal. I bardzo dobrze. Nic tak nie rozwija wyobraźni przestrzennej i kreatywności jak budowanie z klocków. Jednak kreatywne budowanie, które proponujemy różni się od zwykłego budowania. Dzięki tym warsztatom Twoje dziecko jak również i Ty nauczysz się jak budować bez instrukcji. Jak robić to szybko, efektywnie i oczywiście bawiąc się przy tym.

Wyrzuć instrukcję! Tutaj nie będziesz jej potrzebował. Warsztaty kreatywnego budowania z LEGO nauczą cię, jak wykrzesać z siebie pokłady kreatywności i przekuć je w niesamowite budowle i modele. Myślisz - nic prostszego. Jednak jest tutaj mały haczyk. Liczba klocków, które masz do dyspozycji jest bardzo ograniczona. nauczymy cię jak wykorzystać każdy element, jak go połaczyć z innymi by spełniam za każdym razem inną funkcję. A wszystko to zamknięte w garści klocków.

Uczestnikom udostępniamy wszystkie niezbędne elementy w postaci zestawów klocków LEGO. Zajęcia są prowadzone w trzech grupach wiekowych: dzieci, młodzież i dorośli.

Zapraszamy do zapisów pon numerem telefonu 570 710 003 lub osobiście w siedzibie biblioteki.

Siedziba

  • ul. Beskidzka 65A
    34-120 Sułkowice

Godziny otwarcia

 

Pon. - Wt. 10:00 - 18:00
Śr. 16:00 - 21:00
Czw. 10:00 - 18:00
Pt. 15:00 - 22:00