Warsztaty kreatywne

 

Chcesz rozwinąć drzemiącą w Tobie kreatywność? Chcesz by Twoje dziecko poszerzyło swoje horyzonty? Chcesz by życie wokół Ciebie stało się ciekawsze i bardziej inspirujące? Masz już dość wkradającej się w Twoje życie nudy i rutyny? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś – tak, znaczy to, że Warsztaty kreatywności to coś dla Ciebie lub Twojego dziecka.

Czym właściwie są wspomniane warsztaty? Są to zajęcia, na których dzieci, młodzież i dorośli są pobudzani do kreatywnych zachowań. Na każdych zajęciach uczestnicy stoją przed zadaniem rozwiązania jakiegoś problemu. Im bardziej kreatywne i nieszablonowe rozwiązanie tym lepiej. Ponadto uczestnicy warsztatów mają możliwość nauczenia się pracy w grupie, radzenia sobie ze stresem, działania pod presją czasu.

 

Zajęcia są prowadzone w trzech grupach wiekowych: dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jedno spotkanie tygodniowo. Do zajęć można przyłączyć się w dowolnym momencie. Praca odbywa się w małych grupach 3-5 osób, tak by każdy uczestnik warsztatów mógł jak najwięcej skorzystać i prowadzący mógł każdemu uczestnikowi poświęcić jak najwięcej czasu.

 

Serdecznie zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu: 570 710 003 lub osobiście w siedzibie biblioteki.

 

Siedziba

  • ul. Beskidzka 65A
    34-120 Sułkowice

Godziny otwarcia

 

Pon. - Wt. 10:00 - 18:00
Śr. 16:00 - 21:00
Czw. 10:00 - 18:00
Pt. 15:00 - 22:00